درباره ما

طولانی ترین سفرها با اولین قدم آغاز می شود …

هدف مدیر دِو چیست؟

هدف و رسالت ما ارائه محتوای غنی و کاربردی در جهت آموزش طراحی و توسعه وب می باشد، تمام تلاشمان را می کنیم که این آموزش ها از کیفیت لازم برخوردار باشد، در حال حاضر مطالب و محتوای آموزشی را در دو دسته کلی زیر تقسیم بندی کردیم، اما به مرور زمان به این دسته ها افزوده خواهد شد.

وردپرس

برای راه اندازی استارتاپ، فروشگاه های اینترنتی، بلاگ های ساده و پیچیده می توانید روی کمک وردپرس حساب کنید، اما بهتر است در این زمینه منطقی باشید، شاید برای استارتاپی که بعدها به یک کسب و کار بزرگ تبدیل می شود تولید و برنامه نویسی یک سیستم اختصاصی گزینه بهتری باشد، اما بهتر است در ابتدای کار به جای صرف هزینه فراوان از وردپرس به عنوان یک MVP اولیه استفاده کنید.

آموزش های وردپرس

از آنجا که وردپرس نصب ۵ دقیقه ای نیست و پس از نصب تازه کارتان شروع می شود، تصمیم گرفتیم در این قسمت به راهکارهای فنی و کدنویسی، مسائل امنیتی و تکنیک های افزایش سرعت بپردازیم. در این بخش خبری از پلاگین های آماده نیست و فقط از پشت صحنه وردپرس صحبت می کنیم.

دِو مگ

آموزش های سئو و بهینه سازی سایت

با توجه به اینکه هدف اصلی ما طراحی و توسعه وب است، تصمیم گرفتیم مطالب خارج از این حوزه را در این دسته قرار دهیم. قابل انکار نیست که تلاش های شبانه روزی شما در نتایج گوگل نشان داده خواهد شد، سئو یکی از اضلاع مهم و حیاتی موفقیت کسب و کار اینترنتی محسوب می شود. هر چه بازدیدکننده بیشتری جذب کنید احتمال فروش بیشتری در انتظارتان خواهد بود، معادله ساده ای که به بخش های دیگر این اکوسیستم از جمله استراتژی، بازاریابی و کیفیت محتوا، تبلیغات، شبکه های اجتماعی و … نیز وابسته است.

در این بخش آموزش های مختلفی از جمله سئو تکنیکال، سئو داخلی، تکنیک های افزایش سرعت وب سایت و هر آنچه که برای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی لازم است را قرار می دهیم.

مدیریت کسب و کار اینترنتی خود چالش بسیار بزرگی است، اینکه از چه ابزارهایی برای بازاریابی دیجیتال استفاده کنید، چگونه اثربخشی تبلیغات را اندازه بگیرید، در چه کانال هایی به دنبال مشتری باشید، از چه مسیرهایی بازخورد یا فیدبک مشتری را دریافت کنید، و هزاران سوال دیگر که سعی می کنیم در آموزش های مختلفی از جمله گوگل آنالیتیکس، ایمیل مارکتینگ و … به بررسی آنها بپردازیم.